Recitační soutěž

22. 03. 2022

V pondělí 21. 3. 2022 se konala recitační soutěž 5. ročníků. Této recitační soutěže se zúčastnilo třináct žáků. V každé páté třídě se konalo nejprve předkolo, ve kterém sami žáci vybírali nejlepší recitátory, kteří pak reprezentovali svou třídu. Recitační soutěž uvedl náš nový spolužák z Ukrajiny Marian Didyk básní od spisovatele A. S. Puškina. Poté každý z recitátorů předvedl to nejlepší, co uměl.
Na prvním místě se umístila Amálka Pokorová, která recitovala jako první a nasadila opravdu vysokou laťku, kterou se nikomu dalšímu nepodařilo překonat. Vybrat ty nejlepší na druhé a třetí místo bylo opravdu velmi složité.
Konečné pořadí :
1. místo Amálie Pokorová z 5. A
2. místo Kateřina Suková z 5. B
3. místo Tereza Hejtmánková z 5. A
Publiku se básničky líbily a každý recitátor byl odměněn náležitým potleskem. Pro všechny účastníky byly připraveny diplomy a drobné ceny. Soutěž se nám opět povedla!