Práce s odborníkem

31. 03. 2022

Výroba keramické dekorace s paní Karlou

Paní Karlu Rejmanovou z keramického ateliéru RADOST Mladá Boleslav - odborníka na slovo vzatého - jsme měli do naší školy v Bakově nad Jizerou pozvanou již několikrát, bohužel nám naše společné setkání vždy překazil covid.
V úterý 22.3. 2022 jsme se konečně dočkali!
Ani jsme se na práci nemuseli nijak zvlášť připravovat, stačilo nám staré tričko a čtvrtka. Vše ostatní jsme dostali a hned po seznámení s paní Karlou jsme se pustili do práce. A ta nám šla všem pěkně od ruky. Vyráběli jsme z keramiky dekoraci na Velikonoce – slepičku. Každé naše umělecké dílo bylo krásné a originální. Dokonce jsme si naše výtvory stihli i naglazovat.
Teď už jen netrpělivě čekáme až se vypálí v keramické peci a vrátí se k nám do Bakova.
kreativci z 5.A