Lyžařský zájezd

06. 03. 2022

V roce 2019 se žáci naší školy poprvé zúčastnili velmi zdařilého lyžařského kurzu v Alpách. V roce 2020 několik dní před odjezdem do Alp vystavila zájezdu stopku covidová situace. Zájezd byl ze stejného důvodu zrušen i v roce 2021. Podmínkou letošního výjezdu do Rakouska byla proočkovanost zájemců, která byla bohužel velmi nízká. Nakonec jsme se rozhodli z důvodu dobrých sněhových podmínek i zlepšujících se hygienických omezení realizovat dva výjezdy do Jizerských hor. Dne 3. 3. a 8. 3. se 45 zájemců z naší školy ze 7. - 9. ročníků vydalo s panem Ketnerem a tělocvikáři 2. stupně do skiareálu Tanvaldský špičák v Albrechticích. Díky dobrým sněhovým podmínkám a pěknému jarnímu slunečnému počasí si děti pobyt na horách náramně užily. Všichni zaslouží pochvalu za kázeň a za snahu se zdokonalovat, což platí zejména pro začátečníky.