Děti z DD Krnsko

17. 12. 2019

V úterý 17. 12. jsme ve škole měli milou návštěvu. Přijely děti z DD Krnsko, aby si přebraly věci z charitativní sbírky, kterou vymyslely a organizovaly Bára Domácí, Eliška Peterková a Valča Kasl s velkou podporou ostatních žáků, rodičů a přátel školy.

Setkání bylo velmi milé a emotivní. Nejlépe to vystihují slova naší kolegyně Míši Korbelové:

„Milý Ježíšku, nic mi pod stromeček nedávej, já už dárek dostala - zážitek, na který se nezapomíná a je v mém ❤. Díky našim deváťačkám jsme uspořádali charitativnísbírku pro dětskýdomov Krnsko. Ráda bych ti představila: Lauru, Nelu, Barunku, Marka, Samíka a Laurinku - hodné a vděčné děti za každý úsměv. 

Díky dobrým lidem, kteří přispěli pro nás všedními věcmi a pro ty děti věcmi tak vzácnými, jsme jim mohli na naší škole vytvořit alespoň jeden hezký den a předat tolik hezkých dárků. Ale ten největší jim dát nemůžeme a tím je nová a milující rodina. A to bych jim moc přála.

Zastavte se a radujte se z maličkostí. Važte si svých blízkých a společných chvil. To vše je tak vzácné.., ale pro někoho ne samozřejmé. Děkuji všem, co mysli i na druhé...“